Argumenty za czarną Ciri na…

Argumenty za czarną Ciri na stan obecny:

– najważniejsze, że prawacy będą mieli ból dupy xD
– hurr durr, ale Scartlett Johansson w Ghost in the Shell!!!
– pasta o Sapkowskim
– świat fantasy to może być tam wszystko

Czekam dalej na kolejne argumenty xD

Pomijając, że ostatni argument o świecie fantasy jest zwykłą bzdurą, to spójrzmy na na trzy pierwsze przykłady:

„najważniejsze, że prawacy będą mieli ból dupy xD”

Nawet jeśli chodzi w tym wsystkim o zrobienie na złośc rasistom (co przecież tez jest głupie), to czemu by nie pójść krok dalej? Zróbmy przy okazji na zlośc mizoginom i homofobom – czyli stwórzmy kobiecą postać Geralta, która jest czarną lesbijką i zabija tylko mięsożerna potwory (i jeszcze ukłon w stronę wegeterianów – bosko). W końcu Sapkowski jest 100% lewakiem i będzie z tego powodu z pewnością wniebowzięty, prawda?

A propos Sapka – jakimś dziwnym trafem w wiedźminie nie zrobił multi-kulti społeczeństwa. Że nie napisał nigdzie, że Ciri jest biała? Nie napisał prawdopodobnie też nigdzie, że ma pochwę i co teraz? Będziemy przypuszczać, że może być transem? Pewne rzeczy są oczywistością i sorry, ale zaczyna brzmieć to już trochę jak bajdurzenie Korwina o dowodach wiedzy Hitlera na temat holocaustu. George Martin też jest lewakiem i jakimś dziwnym trafem też nie zrobił w GoT multi-kulti społeczeństwa. Bo zwyczajnie chciał zrobić autentyczną historię, a multi-kulti w realiach średniowiecza to jedno wielkie „xD”.

„hurr durr, ale Scartlett Johansson w Ghost in the Shell!!!”

W filmie świat przedstawiono jako realia, gdzie temat narodowości nie istnieje. Czyli jedno światowe multi-kulti. Przypominam, że w anime w ogóle nie ma żadnych czarnych, a w filmie trochę się ich pojawia. Gdzie ten ból dupy o te postacie w takim razie? Druga sprawa to prosze spojrzeć na obrazek poniżej i udowodnić przy okazji, że Scarlett nie pasuje. Na mój gust jest całkiem dobrze odwzorowana. I jako tako pasuje do tej koncepcji.

Ale tak w ogóle – znacie jakiś dobry film, gdzie reżyser nie przejmuje się kwestią koloru skóry, gdy jest to wymagane?

Mel Gibson w „Apocalypto” długo wybierał odpowiednich aktorów i brał tylko tych z odpowiednim rodowodem. Peter Jackson odrzucał czarnoskórych przy castingu do Władcy Pierścieni. Wszystkich będziemy posądzać o rasizm teraz?

Tak w ogóle to brzydzą mnie te argumenty o rasizmie – to jest kurwa takie zero-jedynkowe postrzeganie świata. Tylko rasiści mogą mieć wąty do czarnej Ciri… nie jesteś rasistą? To w jaki sposób przeszkadza ci czarna Ciri?

Cytując Patryka Vegę – w sraki kurwa.
#wiedzmin #film #seriale